Soutěž o e-book „Miminko, neplakej“

Soutěž o starší verzi e-booku je již ukončena, děkuji za účast 🙂

Čekáte miminko? Nebo je už ten malý zázrak na světě a sžíváte se? Mám pro vás láskyplného průvodce prvními týdny a měsíci společného života.

Je tomu více než rok, kdy světlo světa spatřila má úžasná dcera Verunka. Až když se narodila, zjistila jsem, že její svět je mi vzdálenější, než jsem čekala. A že v mém nitru zavládl chaos.

Své zkušenosti a tipy, jak společné sžívání se zvládnout a jak překonat nejčastější překážky, jsem sepsala do průvodce světem miminka Miminko, neplakej aneb Osvědčené tipy a konkrétní postupy jak uklidnit miminko.

A VY právě nyní máte možnost získat ho ZDARMA.

 hardcoverstack_621x739(4)

… je to průvodce, který vznikal několik měsíců, aby pomohl vám i vašim dětem ušetřit slzy a přidat spánek a pohodu. Najdete zde podrobný návod, jak si vytvořit SVŮJ POSTUP k uklidnění vašeho milovaného drobečka.

Malá ochutnávka:

 • Jaké jsou druhy a důvody pláče a co to znamená pro vás?
 • 9 potřeb miminka, které vám pomohou při uklidňování.
 • Nošení v šátku nebo nosítku? Co je potřeba hlídat, jak sebe a miminko obléci, jak začít?
 • Kojení – začátky, bariéry a co s tím?
 • Vliv psychiky a Vnitřní dítě.

A k tomu i bonusy, které vám cestu usnadní a ukáží a které výherce samozřejmě taktéž dostane:

binderlayingstack2_1070x1159

Jak e-book Miminko, neplakej i s bonusy vyhrát?

Velmi jednoduše.

Prostě se nejpozději 18. července 2016 přihlaste do soutěže a držte si palce při losování.

Žádné otázky, žádné úkoly. Stačí dát vědět, že o e-book Miminko, neplakej s praktickými bonusy máte zájem.

Všem zúčastněným přeji hodně štěstí při losování!

Líbí se vám soutěž? Dejte o ní vědět i ostatním 🙂

Podrobná pravidla soutěže

 • Provozovatelkou soutěže je Ing. Zuzana Šmidrkalová, IČ 76173411.
 • Soutěž probíhá přímo na této stránce v době od 11. do 18. července 2016.
 • Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník webu www.zuzanasmidrkalova.cz ve věku 18 a více let, který splní pravidla soutěže. Každý soutěžící se smí do soutěže zapojit jen jednou.
 • Podmínkou pro účast v soutěži je vyplnění přihlášky do soutěže zveřejněné v tomto článku. V přihlášce soutěžící uvede jméno, které bude v případě výhry zveřejněno, a svoji platnou e-mailovou adresu, na kterou mu bude v případě výhry odeslána hlavní cena.
 • Hlavní cenou v soutěži je e-book Miminko, neplakej (Osvědčené tipy a konkrétní postupy jak uklidnit miminko) se 3 bonusy: Miminko, neplakej – pracovní listy a checklisty, Doživotní aktualizace a Video – vkládání miminka do nosítka se zkříženými zádovými popruhy + kojení v šátku či nosítku.
 • Po skončení soutěže budou jména všech soutěžících očíslována a výherce bude vylosován prostřednictvím služby Random.org.
 • Jméno výherce bude oznámeno do 5 dnů od ukončení soutěže v komentáři pod tímto článkem a na facebookové stránce Srdcem k dětem.
 • Hlavní cena bude výherci odeslána do 2 dnů od vyhodnocení soutěže na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce do soutěže.
 • Vyplněním a odesláním přihlášky soutěžící vyjadřuje souhlas s pravidly této soutěže a se zpracováním zadaných osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Krásný den a řiďte se srdcem a intuicí 🙂

Zuzka Šmidrkalová
Jsem maminka dvou dcer a provázím ženy na cestě k intuitivnímu mateřství a poznávání sebe samých. Pomáhám maminkám projít těžké začátky s jejich děťátkem a najít dary a vnitřní sílu, která se v nich i dětech skrývá. Pomáhám také utěšit pláč miminek a maminek :) Jsem autorkou videa zdarma 3 tajemství o dětském pláči Zároveň jsem autorkou láskyplného průvodce sžití se s miminkem, e-booku Miminko, neplakej aneb Jak pochopit pláč miminka a uklidnit křiklounka. A co mě k tomu přivedlo? Můj příběh si přečtěte zde >>

Průvodce Miminko, neplakej

Brečí vaše miminko a vám už dochází nápady i trpělivost?

Až moc často máte pocit "hlavně ten den přežít..."?

Mrkněte na záchranného průvodce, který vás provede pláčem i pocity beznaděje ♥

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.