Online kurz

aneb 1. rok s miminkem

Online kurz, díky kterému již nemusíš pro rady na diskuze nebo do knížek.

 

O bolestech bříška, kojení, stinných stránkách mateřství, první pomoci a dalších tématech se dozvíš z pohodlí domova...

 

...a v lekci TOP SECRET se možná budeš i červenat ;)

 

Představ si...

Že se právě chystáš do porodnice. Máš vše zabaleno, nastudováno předem. Připravila jsi si s sebou kompletně celou tašku podle návodu z internetu. 

A teď se přesuneme dál...

Představ si, že se čas posunul dopředu a Ty právě s další kontrakcí přivádíš na svět své miminko! 

Je tady. Už je na světě. Trvalo to tááák dlouho. Vlastně jsi se nestihla na nic připravit. 

Jen na ten porod.

Ale co teď???

"Co teď? Jak to celé zvládnu? Manžel odejde do práce a já budu doma úplně sama."

Tohle je naprosto přirozený pocit. Známe ho všechny matky. Tak dlouho se připravujeme na ten okamžik, až se narodí, že zapomeneme řešit, co bude potom.

Nepřipravujeme si "záchranné sítě" v podobě kamarádek, které v době krize přijdou na pár minut pohlídat, abychom ASPOŇ zvládly sprchu. Nevytváříme si dopředu scénáře, jak to bude probíhat, když náhodou miminko začne trápit kolika a budeme muset celou noc pochodovat po bytě, houpat a kojit

Tohle všechno nás opravdu dopředu nenapadne. A nikdo nás na to dopředu nepřipravuje. Ani maminka, která nás asi nechce strašit, nebo starší sourozenci, případně zkušenější kamarádky...

 

"Jsou totiž věci, o kterých se v naší společnosti prostě nemluví..."

 1. V porodnici se o kojení dozvíš pár věcí, ale co když přijdou problémy? Slzy v očích a načnuté lahvičky s UM nejsou vyjímkou při problémech s kojením.
 2. A co záchrana života? Pamatuješ si ze školy první pomoc novorozencům? Proč se v porodnici tohle neučí? Je důležitější umět vykoupat miminko?
 3. A co navázání miminka do šátku? Bude Tě umět tchýně nebo teta dostatečně navigovat? A pomoci Ti při problémech, když Ti to nepůjde? Nebo radši řekne:"Za nás takové věci nebyly a taky žijeme!"

 

"A těch témat je samozřejmě mnohem, mnohem víc. Miminko roste a jeho potřeby také."

Prošla jsem si prvním rokem života mých dětí dvakrát. Pokaždé to bylo jiné. Poprvé jsem byla v pasti. Nedokázala jsem se naladit na svoji dceru. Verunka stále jen brečela, prořvala někdy celé dny...

Já jsem měla pocit, že mi musí každou chvíli přeskočit

Neměla jsem se komu svěřit. S kým se o tom pobavit. Komu si vylít moje srdce, že TAKHLE jsem si tedy svoje mateřství nepředstavovala a kdybych mohla, tak to mimino vrátím! Ve 14denní lhůtě!

Tak.

Jenže já neměla žádné kamarádky, spolutrpitelky, které by se se mnou všem těm šíleným pocitům zasmály. Já neměla nikoho, kdo by tyhle moje hrozný pocity znal. Styděla jsem se o tom mluvit.

A tak jsem někdy tiše trpěla, jindy jsem bouchla a křičela jsem na to nemluvně, že může za všechny moje problémy světa. Nebylo to často, ale bolí to doteď.

 

"Mezi tou ženou z minulosti a mou současnou Já už uběhl nějaký čas a dnes už vím, že..."

 1. Mateřství si nemusíš odtrpět.
 2. Nemusíš zažívat všechno sama a bez pomocné ruky.
 3. Nemusíš se pachtit na diskuzích a radit se s neznámými ženami, když můžeš dostat radu v kruhu lidí, které znáš a kteří s Tebou sdílí stejnou zkušenost.
 4. Můžeš dělat věci jednodušeji, umět se připravit na nejhorší a vědět, do čeho jdeš.
 5. Můžeš být efektivní, pochopit principy, které se předávají ještě teď mezi divokými kmeny, a jsou funkční. Principy, které pomáhají mámě a miminku sžít se a společně si to užít, nejen po celý první rok...

Chtěla bys zažít, že:

 • Můžeš s miminkem kamkoli, protože se na něj dokážeš krásně naladit a kdykoli mu pomoct?
 • Cítíš tu obrovskou úlevu, že víš kdy a jak zareagovat?
 • Máš kdykoli kam jít pro radu a pochopení?
 • Víš, že děláš to nejlepší pro sebe i své děťátko, a věříš si v tom?
 • Máš šťastné vysmáté miminko?
 • A ano, i Ty jsi šťastná, vysmátá, dokonce i odpočatá :)?

Jdeš do toho se mnou? Naučit se o prvním roce Tvého miminka to nejdůležitější? 

Témata, která v prvním roce miminka BUDEŠ řešit

Všechny lekce jsou ve videopodobě. Obsahují bonusové materiály, rozhovory s dalšími zkušenými ženami, návody a tipy.

Díky těmto lekcím získáš jistotu v tom, co děláš, a dokážeš si poradit s nejtěžšími zkouškami mateřství.

Mrkni, co budou hlavní témata:

 

1. Pláč a jak jej uklidnit?

Rozpoznáš druh podle zvuku, určíš příčinu a pomůžeš miminku s uklidněním během pár chvil. Naučíš se regulovat napětí a podráždění i u sebe. Vše Ti ukážu.

2. Koliky nebo zaražené kakání

Často se TO řeší chemií
Naučíš se prevenci i rychlou pomoc při obou stavech. Osvojíš si kroky pro uvolnění bříška a ne, nebudeme mluvit o Espumisanu...

3. Kojení a řešení obtíží

Když se kojení nedaří, nebudu Ti nabízet lahvičku. Naučím Tě řešit problémy s kojením a získáš velkou podporu i pokud budeš cítit, že kojit nechceš.

4. První pomoc novorozenci

Nejvyhledávanější TÉMA
Osvojíš si resuscitaci miminka a jak reagovat při dušení a horečkách. Budeš vědět, že dokážeš svému dítěti pomoci. To je opravdu balzám na duši maminky.

5. Nekřič tak!

I matky mají své dny a v tomto modulu kurzu pochopíš, proč reaguješ tak, jak reaguješ. Proč křičíš a jsi nevrlá. Pomůžu Ti porozumět tomu, co se v Tobě děje a naučíš se to celé reflektovat a napravit.

6. Na co jsi se bála zeptat

TOP SECRET
Povíme si více o tom, co se dříve šuškalo fakt jen šeptem mezi ženskými v noci při svíčkách. A ne kvůli romantice... O sexu po porodu, o rizicích, o změnách v partnerství, o antikoncepci...
 • Děkuji za tento kurz a hlavně za tvůj osobní přístup.

Bonusy od zkušených žen k hlavním tématům

 

 

Techniky na uvolnění hněvu a vnitřního napětí

Pavla Kupčo

Cvičení na léčení poporodního traumatu a tipy pro rozproudění vztahu

Helena Mošnová

Minikurz na zvládání strachu

Ludmila Leinweberová

Výživa dětí a pro podporu energie

Veronika Hanzlíková

Protahování pro nakopnutí ducha

Martina Chomátová

Ukázka úvazu miminka do šátku a nosítka

Jana Tomsová

Resuscitace, horečky a dušení

Lenka Havrdová Šnapková

Co se děje při hysterickém pláči

Jana Kočová

Tejpování bříška a poloha Na tygříka

Michaela Cázerová

Co říkají ženy, které se už na cestu vydaly?

 • Musím ti napsat, jak je téma o pláči dokonale připravené! Tys to dotáhla do úplné dokonalosti. K této lekci se chci ještě několikrát vrátit.
 • Jsem moc spokojená a tento kurz mi určitě pomohl.
 • Po troch dňoch sme sa dopracovali k suchým plienkam po spaní!
Zuzky kurz je tak nabitý důležitými informacemi pro pohodové sžití s miminkem, že bych ho přála každé mamince. Jsou tam rady, které by mě ani nenapadlo hledat a byla jsem překvapená, jak hladce se můžou vyřešit různé problémy, které obvykle velmi stresují miminko i jeho rodiče. S kurzem 1. rok s miminkem si ušetříte spoustu trápení, stresu a prolitých slz.
Marie Vavrochovámaminka tří dětí, zabývá se přírodní léčbou
Krásný a laskavý kurz pro maminky, které si chtějí první rok s děťátkem opravdu užít. Úžasný pomocník při pláči, kojení, bolestech bříška a dalších. Kdyby tento kurz existoval dříve, ušetřila bych si spousty bezesných nocí, trápení a nedorozumění si se svým miminkem. Najdete tady praktické tipy a rady, jak to všechno zvládnout a být v pohodě. Milé maminky, přeji Vám jen samé radostné chvilky se svými dětičkami.
Dáda Frenclovámaminka dvou dětí, investorka a finanční koučka
 • My jako novomaminky jsme zranitelný a ty ženy vedeš k tomu, že jsou kompetentní.

Eva jakešová, maminka 2 dětí

 • Já jako prvorodička bych byla hodně ráda, kdyby mi někdo tyhle informace předal.

Lucie Vondrová, maminka 2 dětí

 • Můžu kurz osobně doporučit a hlavně běžte a podívejte se na tu první pomoc, to prostě potřebujete.

Helena Lachowiczová, maminka 2 dětí

 • Bonusová videa jsou skvělá.

Slova klientek - maminek

Zuzko, moc Vám děkuji za krásná slova, povzbuzení a předání zkušenosti. Moc jste mi pomohla, když jsem zoufalá z neustálého řevu miminka hledala rady na internetu… Ještě před pár dny jsem neznala našeho hošíčka jinak než v módu řvát a nebo spát, nic mezitím. Ale u Vás jsem viděla tu zkušenost a naději, že to bude lepší. A ono je…
Šárka Hlaváčovámaminka na mateřské
Zuzčin přístup je doslova pohlazením pro maminkovskou duši. Laskavě a s velkou dávkou pochopení radí, jak na to, aby miminku i mamince bylo fajn. Tím, že nepředstírá vlastní dokonalost, ale naopak se dělí o své nezdary i zklamání, ukazuje méně zkušeným maminkám, že i ony svoji rodičovskou úlohu zvládnou.
Petra Vymětalováprovozovatelka portálu VašeDěti.cz, maminka dvou dětí
Zuzčin e-book o bolestech bříška u malých miminek jsem si stáhla kvůli mému synovi, protože jsem už nechtěla řešit pláč miminka jako u prvorozené dcery. Tenkrát, jako nezkušená matka, jsem poslouchala rady všech okolo, tedy rady jako: Nech ji vyplakat a podobně. Doporučuji všem nastávajícím maminkám, aby si tento e-book přečetly ještě dřív, než přivedou miminko na svět a nikdy ho pak nenechaly "vyplakat". Vím už, že malé dítě má vždy důvod k pláči a čím více ho vyslechnete, tím dřív nebude potřebovat plakat. Tento e-book vám pomůže s nejčastější příčinou pláče u miminek, kterou je právě bolení bříška, tak s chutí do toho!
Pavlína Štefanováa rodičovské dovolené, autorka projektu "Vy-užij svou nemovitost"
Jsem nadšená. Čekám svoje první miminko a moc se na něj těšíme. Váš e-book mi velmi pomohl předejít mnoho problémům a zbytečným pocitům bezmoci. Chci, aby moje miminko bylo šťastné a spokojené, díky Vašim radám a doporučením ohledně jeho projevů potřeb, to všechno půjde daleko jednodušeji.
Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíkovápedagog práce se stresem, budoucí maminka

Jmenuji se Zuzka Šmidrkalová

A budu Tvojí průvodkyní v tomto kurzu.

Jsem zakladatelkou úspěšného projektu Miminko, neplakej.cz, který pomohl více než 1000 ženám vyřešit jejich problémy s hysterickým a úmorným pláčem jejich miminka a bolestmi bříška.

Vytvořila jsem inspirativní blog, kde sdílím svoje příběhy a také zvu zajímavé osobnosti, které mají k tématu pláče miminek co říct. 

Publikuji na portálech pro maminky:

 • Ženyženám.cz - Proč se rodí rozbité děti?
 • Ženyženám.cz - Jak se vyrovnat s odvrácenou stranou mateřství
 • Vašeděti.cz - Jak pomoci miminku při bolestech bříška
 • Vašeděti.cz - Jak uhoupat miminko

A další...

Natočila jsem také inspirativní cyklus Týden pro štastné miminko, kde zpovídám nejzajímavější maminky, které mají rozhodně co říct.

A jsem maminkou dvou milovaných třeštidel, které mi jsou průvodci na mé cestě. :)

Při konzultacích se ženami často narážím na to, že si nevěří, mají strach, jestli se o miminko dobře starají, a okolí je nepodporuje v jejich rozhodnutích nebo se i bojí o svých pocitech s někým mluvit. Ty tohle trápení prožívat nemusíš.

Pojď být mámou, která je šťastná, laskavá, usměvavá a dokáže se za svá rozhodnutí postavit, protože si věří.

Získej sebejistotu v péči o miminko.

Buď ta, která září a díky tomu září celá rodina.

Nenech si společný začátek života utéct mezi prsty - škoda každého dne, kdy jsi z miminka napjatá a unavená, místo aby sis ho užívala. 

Cena kurzu 1. rok s miminkem

NEJoblíbenější varianta

2590 Kč

- všech 6 velkých lekcí včetně TOP SECRET 

- 9 BONUSŮ od lektorek

- Rozhovory z Týdne pro šťastné miminko

- podpůrná FB skupina

- možnost e-mailové konzultace v průběhu kurzu

Tohle chci

Chceš teď řešit pouze něco? Vyber si menší balíček

790 Kč

- 1 velká lekce s Tajemstvím uklidnění pláče + e-book Miminko, neplakej

- 1 BONUS od lektorky

- Rozhovory z Týdne pro šťastné miminko

 - možnost e-mailové konzultace v průběhu kurzu

Tohle chci

1390 Kč

- 3 velké lekce = Tajemstvím uklidnění pláče + Tajemství klidného bříška + tajemství úspěšného kojení

- 5 BONUSŮ od lektorek

- Rozhovory z Týdne pro šťastné miminko

- podpůrná FB skupina

- možnost e-mailové konzultace v průběhu kurzu

Tohle chci
Pokud přesto zjistíš, že on-line kurz není to pravé pro Tebe, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 30 dnů od zakoupení a já Ti bez dotazů pošlu peníze zpět.
Zuzka Šmidrkalová

Nejčastější dotazy

Jak dlouhý je kurz a do kdy do něj budu mít přístup?

Společně strávíme 6 týdnů. Přístupy do kurzu Ti zůstanou na stálo. Přístup Ti garantuji minimálně po dobu 2 let, i kdyby trakaře padaly :)

Je kurz pro mě vhodný, když už mám víc dětí?

Kurz je stavěný především pro ženy, které mají své první miminko. Hodí se i, pokud máš druhé miminko po delší době od prvního nebo je Tvé miminko výraznější, než ta předchozí (víc řešíš pláč, kojení, bolesti bříška atd.), takže různé situace řešíš poprvé.

Potřebuji ke kurzu Facebook?

Ne, to není nutné. Vše budeš mít k dispozici v členské sekci na webu.

Co když zjistím, že kurz není nic pro mě?

I to se může stát. Máš možnost z programu vystoupit ve 30 denní lhůtě. Nebudu Tě pronásledovat otázkami a přesvědčováním. Veškeré riziko beru na svá mateřská bedra.

Miminko teprve čekám, má smysl si kurz koupit už teď?

ANO. Je skvělé, když si lekce o pláči a první pomoci nastuduješ předem, ještě v klidu, ne při probdělých nocích jako my ostatní :). Přístup Ti zůstává, takže všechny informace budeš mít k dispozici i po narození miminka a můžeš se k nim vracet.

Co když nestihnu vše za 6 týdnů?

Nic se neděje, zůstává Ti přístup do kurzu i dál.

Vezmi osud do svých rukou a rozhodni se říct šťastnému miminku ANO

Těším se na Tebe :-)
Zuzka Šmidrkalová