Záchranná síť

5 krůčků ke šťastnému mateřství pro vyčerpané mámy

  • Připadáte si s dětmi jako na horské dráze?
  • Potřebujete naplnit svůj "pohár radosti a trpělivosti"?
  • Jste někdy šílená vzteky a jindy radostí?
  • Padáte občas únavou a cítíte se sama?
  • Toužíte po porci lásky a vřelého objetí?
  • Zajímají vás tipy ze života o cestě ke štěstí?

Stáhněte si e-book ZDARMA s praktickými úkoly

a vydejte se se mnou

na objevnou cestu mateřstvím ♥

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o e-booku říkají čtenářky ?

Záchranná síť je milý počin, který povzbudí každou ženu s dětmi. Rady a tipy, které v e-booku najdete jsou možná známé, ale v tak ucelené a příjemné podobě jsem je ještě nečetla. Prostě "hodně dobré muziky" a zdarma. Mně osobně nejvíc daly části nazvané nebo popisující "minimum spokojenosti" a "sílu doteků". Doporučuji nejen stáhnout, ale hlavně si přečíst a odpovědět si na otázky položené v e-booku. Opravdu vám to pomůže.
Veronika HanzlíkováVědomá výživa, http://veronikahanzlikova.cz
Tento e-book mě doslova nadchnul nejen díky nádhernému vzhledu, ale díky hodnotným a ze srdce psaným užitečným informacím. Je vidět, že Zuzka se opravdu vyzná a je skvělá maminka. Doporučuji všem!
Jana Svobodovákoučka EFT, http://jana-svobodova.cz/
Milá Zuzko, moc ti děkuji za krásný a velmi moudrý ebook, do kterého jsem se s velkou chutí začetla a který mne inspiroval k zamyšlení, co dělá šťastným to mateřství moje. Je to velmi potřebné téma a ty jím čtenářku velmi jemně a citlivě provázíš, a pomocí jasného textu a praktických úkolů nás vedeš k uvědomění si, co je pro nás v životě opravdu důležité a jak být s dětmi šťastná a nezbláznit se z toho 🙂 Moc ti děkuji za tu kopu inspirace, kterou jsem v tvém ebooku nalezla! :-)!
Katka Marešovámatka 4 dětí, www.katerinamaresova.com
Zuzi, moc děkuji za hodnotné a krásně sepsané tipy. Je tak důležité si uvědomit přesně to, co píšeš, a i na sobě v tomhle smyslu pracovat - přemýšlet nad věcmi, které často pokládáme za samozřejmé a uvědomit si, jak se jednoduše můžeme dostat z nepohody do pohody. Moc doporučuji e-book nejen přečíst, ale i zamyslet se nad otázkami, kterými nás Zuzka provede naším nitrem.
Petra Veseláwww.petra-vesela.cz